Apples
Apples
Apples

Apples

Regular price
$15.00
Sale price
$15.00
Regular price
coming soon
Unit price
per 

Local Apples are available in:

  • 1.5 L (about 4-6 pieces)
  • 3L Basket (about 8-12 pieces)

Note: This is an add-on item. In order to check out with us, one of our fruit and veg boxes must be included in your cart.